לצפיה במגוון ארונות ההזזה שלנו

ארון הזזה לחדר השינה – על מה ולמה ?

בימינו, קיימת חשיבות לנראות של ביתנו, לעיצוב אותו אנחנו בוחרים, ואף קיימת חשיבות גבוהה לנושא של ארונות הזזה המשתלבים כראוי עם חדרי השינה ושאר ביתנו. בעת שאנו תרים אחר העיצוב המושלם עבור ביתנו, תמיד ניתן לבקש התאמות כאלו ואחרות עבור ארונות מעוצבים ועבור ארונות הזזה. כלומר, ניתן לבצע שינויים ולקצר רוחב ארון, לקצר מידות גובה, לשנות מידת עומק, להוסיף "במה" (רגלי אלומיניום), להתקין תליה נוספת ועוד.

ארונות הזזה והתאמתם

ארונות הזזה מקרבים אותנו עוד צעד קטן לקראת הנוחות האידיאלית בחדרי השינה שלנו ובחדרי ביתנו. ניתן תמיד לאתר ארונות הזזה מעוצבים, כאלו אשר יתמזגו באופן מצוין עם עיצוב הבית, ובאפשרותכם גם לרכוש ארונות הזזה במבצע ולבצע את ההתאמות שאתם זקוקים להן. יש לקחת בחשבון שהתאמות בדרך כלל יעלו כסף, אך התמורה בהחלט שווה את זה. צוות המומחים שלנו ידע לכוון אתכם לארון הזזה שבהחלט יתאים לכם וידע לתת את הידע המקצועי אודות התאמת הארון לעיצוב ביתכם וכמובן לדבר גם על הפרקטיקה של אותו ארון, חשוב להבין כי בנוגע לארונות הזזה צריך לדעת ולהבין כל פרט ופרט על מנת להתאים את הארון המושלם ללקוח.

לעיתים, רק צריך כיוונון קטן של מעצבי ארונות מומחים, וקיבלתם ארונות מעוצבים וכבקשתכם. כלומר, במידה ואתם תרים אחר ארונות הזזה במבצע, מאתרים אחד אשר עשוי להתאים לכם, אך חוששים מפני אי-התאמתו לביתנו מסיבה כזו או אחרת, תמיד תוכלו לבקש התאמות כאלו ואחרות ולוודא כי אכן אפשרי הדבר ובר ביצוע.

ארונות במבצע משולבים עץ, משולבי מראה ועוד

ארונות מעוצבים עשויים להגיע עם מראה מובנית, משולבים בעץ, בגבהים שונים ובשלל עיצובים, אשר מתאימים לחדרי שינה למבוגרים, לילדים ועבור נוער. תוכלו לרכוש ארונות הזזה החל מרוחב  1.20 מ' והלאה, תוך שבאפשרותכם לאתר סוגי מגירות שונים ובעלי נפח ועומק שונה.

ארונות הזזה מהווים את הנוחות המושלמת ועשויים להיות בדיוק האלמנט העיצובי שאתם מחפשים לשלב בביתכם. יתר על כן, מדובר על פריט עיצובי אשר היום אין חולקים על שייכותו לעיצוב המודרני, אין לנו ספק כי מדובר על פריט חובה בכל חדר וחדר. ייחודיות משמעותית של ארונות ההזזה היא בעיקר פעולתם השקטה והפרקטיקה היוצאת דופן אשר ארונות אלו מכניסים לחיינו, לא עוד דלתות שנתרקות ולא עוד ארונות שפשוט לא מוצאים בהם את הרגליים והידיים – תעברו היום! לארון הזזה מעוצב ושקט, כפי שמגיע לכם.

052-8287333
  • אין מוצרים בעגלה.
דילוג לתוכן