ארונות כמקום אחסון לעומס הבגדים הגדול

רבים מחפשים אחר פתרונות האחסון האידיאליים עבור עומסי הבגדים, שרק הולכים ונערמים בחלוף הזמן. ארונות בגדים בדרך כלל מציעים יכולת הכלה מצוינת, ונדירים המקרים בהם אנשים נזקקים לפתרון בצורה של יותר מארון הזזה אחד בחדר, אך קיימים גם מקרים כאלו וניתן, בהחלט, להתקין גם יותר מארון בגדים אחד בכל חדר, להתאימו באופן אידיאלי ולהבטיח אחסון מושלם עבור החפצים היקרים שלנו ועבור הבגדים שלנו. כך או כך תוכלו להיוועץ יחד עם הצוות שלנו ולהגיע להתאמה מושלמת לארון שבו חפץ ליבכם, ידוע לנו כי ההחלטה בדרך כלל מלווה בחשש אשר נובע מחוסר הבנה בתחום, אך תנו לנו להבטיח לכם שנעשה כל שביכולתינו על מנת להסיר מליבכם את החשש הזה ולתת לכם הרגשה ביתית נעימה ועם שירות מעבר לכל ספק.

 

ארונות בגדים במבצע ובהתאמה אישית

התאמתם האישית של ארונות בגדים הזזה, מתבצעת במקביל לבקשותיו של הלקוח ובהתחשב למגבלות השטח בו הארון מיועד להיות מותקן בו. ניתן לבצע התאמות מסוג גובה של ארונות בגדים, התאמות בעומקי המגירות ומקומות תליית הבגדים, אצלנו תקבלו פרופיל אלומיניום  בארונות בכדי למנוע חדירה של מים אבק, לכלוך ועוד. אנחנו סמוכים ובטוחים כי הארונות מגיעים ברמת האיכות הגבוהה ביותר ולכן עמידים בפני נזקים סבירים בבית, במיוחד עם פרופיל האלומיניום המסופק

ניתן לבחור בצבעים שונים, לרבות: צבעי שמנת וסלמון, בטון כהה, שיטה, פרחוני בהיר וכהה ועוד. בעת התקנת ארון בגדים הזזה, אנו למעשה מבטיחים גישה מאוד נוחה, וניתן לבצע התקנות של ארונות שכוללים נגישות מלאה בבחינת גובה הארון. כלומר, במידה ואנו מעוניינים שבגדינו יהיו מונחים בגובה העיניים, קיימת האפשרות לברר עם "חדרים-תעשיות רהיטים" בשל התאמה מסוג זה ולבצע הנמכה של הארון לכל גובה שתרצו.

במקרים אחרים, ניתן גם לאתר ארון בגדים עד 2.70 מ' ובעל 3 דלתות הזזה. אין ספק כי נפחים כאלו של ארונות בגדים, עשויים להוות את הפתרון המדויק ביותר שניתן להעלות על הדעת עבור הבגדים שלנו, החפצים שלנו ואפילו צעצועי הזאטוטים שלנו.

 

052-8287333
  • אין מוצרים בעגלה.
דילוג לתוכן