התאמת ארון הזזה לבן לחלל החדר

התאמתם של ארונות קיר הזזה, צריכה להיעשות על ידי מומחים בדבר, בכדי שבסופו של דבר תתקבל התוצאה המושלמת של ארון הזזה שזורם עם קווי העיצוב הכלליים של הבית, וכזה אשר נראה כשם שהונח בביתכם באופן טבעי ולא מאולץ ובולט. ניתן לאתר ארון הזזה ולשנות את מידותיו, כך שבסופו של יום, כמעט כל סוג של ארון הזזה שבחרתם יכול להתאים לכם – לאחר שינוי מידות כזה או אחר. מעבר לכך, ניתן גם לאתר ארון הזזה בצבעים שונים, ככלל אצבע עדיף יהיה להשתמש בארון הזזה בצבע ניטרלי למשל ארון הזזה לבן אשר יתאים לחלל החדר ויתמזג בו בצורה שאינה גורמת לאלמנטים אחרים בחדר להיראות פחות טוב או לחילופין פשוט מתמזג בצורה נהדרת כמו שהוא, מאוד חשוב לשים לב שארון הזזה לבן כמובן לא יתאים לכלל האנשים ולכן תוכלו להיוועץ עם המומחים שלנו ולהגיע לבחירה הטובה ביותר יחד איתם.

ארונות קיר הזזה הם פתרון נפלא עבור ביגוד, עבור ציוד על סוגיו, על מנת לאחסן צעצועים של הילדים ועוד. בעת התאמה של ארונות הזזה, ניתן לבחור בצבעים מגוונים, ובדרך כלל לצוות לארון את הצבע שבו נפשכם חושקת. תוכלו לבחור בצבעי סלמון, עץ אלון, פרחוני כהה ועוד. נוסף על כך, תוכלו לבחור בהתאמה של מידות הארון, לרבות: גובה ארונות קיר הזזה, עומק המגירות ועוד.

ארונות קיר הזזה והתאמות נוספות

“חדרים תעשיות רהיטים”, היא חברה המספקת פתרונות אחסון וארונות הזזה, חדרי שינה ועוד. בעת איתור ורכישת ארונות הזזה אידיאליים, ניתן לבקש אי-אלו התאמות בכדי לוודא שהתוצאה הסופית תענה בדיוק על מה שאנחנו מחפשים ורוצים לקבל מפתרונות האחסון בביתנו. אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי אנשי המקצוע אצלנו יידעו לתת לכם הכוונה נכונה ואיכותית בדיוק למוצר לו אתם זקוקים.

בכדי לוודא אי-חדירה של מים, תקבלו פרופילים מאלומיניום. אלו הם פרופילים אשר מותקנים על ארונות ההזזה שלנו ומונעים חדירה של מים (לרבות: ספונג’ה, נזילות ועוד). כמובן ובמידה ומדובר בנזילה גדולה מאוד, אין לסמוך על הפרופילים לשם מניעת חדירת המים. הפרופילים נועדו למנוע חדירת מים בכמויות “נורמטיביות” ולא בכמויות המזוהות עם פיצוצי צינורות מים, נזילות גשמים וכדומה.

 

052-8287333
  • אין מוצרים בעגלה.
דילוג לתוכן