ארון הזזה 2 דלתות לבגדים

ארון הזזה 2 דלתות, הוא פתרון אחסון פנטסטי ומאוד ידידותי ברמת הנגישות היומית. רבים בוחרים להתקין ארונות הזזה 2 דלתות. בשל כך שהוא לרוב יהיה מאופיין במדפים המקנים יכולת אחסון רבה של חפצים מסוגים שונים ולא רק עבור ביגוד ונעליים. ניתן לאתר ארון בגדים 2 דלתות הזזה שמספק בתחתיתו גם פתרון אחסון ספציפי עבור נעליים ואביזרים שונים. ארון 2 דלתות יכול להגיע עם מגירות מאוד עמוקות, וארונות הזזה 2 דלתות בגבהים נמוכים שעשויים גם להתאים רבות לילדים ובני נוער. עבור אנשים נמוכים ועבור אנשים אשר מתמודדים עם בעיות נגישות כאלו ואחרות ניתן יהיה להתאים גם ארון הזזה 2 דלתות מסוגים שונים. לכן כאשר אנחנו מדברים על ורסטיליות אין ספק כי ארון הזזה עם 2 דלתות הוא פתרון נהדר.. המגוון הרחב של האפשרויות הפנימיות של ארון מסוג זה בהחלט נותנות לו יתרון מהותי על פני אופציות אחסון אחרות. יש לקחת בחשבון טוב את התצורה הפנימית של הארון על פי השימושים אליהם מיועד אותו ארון בגדים, המומחים שלנו יידעו כמובן לעזור לכם בנושא ולתת לכם את הפתרון האולטימטיבי לסידור הפנימי של ארון בגדים 2 דלתות ממגוון הסוגים והמינים אותם אנחנו מוכרים.

ארון שתי דלתות בהתאמה אישית

אינגי מוריס עיצובים, היא חברה אשר מתגאה ביכולת התאמה אישית של ארונות הזזה וחדרי שינה ללקוח ובהתאם למגבלות הקשורות בכל מקרה לגופו. במידה ונפשכם תחשוק בהתאמות כאלו ואחרות, תמיד ניתן להתייעץ עם צוות המומחים של “חדרים” לגבי התאמה של ארון הזזה 2 דלתות למען מטרות שונות וייעודים שונים של סוגי אחסון. כלומר, במידה ואתם זקוקים להתאמה של גובה ארונות הזזה 2 דלתות, עומק המגירות בארון ו\או התאמות מאי אלו סוגים אחרים, דעו כי קיים מענה אפשרי עבור בקשותיכם.

ראוי לציין כי לעיתים, ההתאמות מתאפשרות יותר ולעיתים פחות, כך שהתייעצות מבעוד מועד ולפני בחירה של ארון ספציפי, הינה תמיד מבורכת. בהתקנת ארון בגדים 2 דלתות, תקבלו פרופילים אשר עשויים מאלומיניום וייעודם הוא למנוע חדירה של מים ונזקים בציוד יקר וביגוד.

העיצוב הנכון מתחיל בפתרונות האחסון האידיאליים, ארונות הזזה 2 דלתות בהתאמה אישית, עד כמה שניתן.

 

ארון הזזה 2 דלתות

ארון הזזה 2 דלתות

 

052-8287333
  • אין מוצרים בעגלה.
דילוג לתוכן