ארון דלתות הזזה

ארון הזזה 3 דלתות, הוא ארון אשר מספק נוחות מרבית ונגישות אידיאלית עבור כל מי שניגש וחפץ להוציא תכולה כזו או אחרת מהארון. בדרך כלל, ארון 3 דלתות יספק לכם תאי אחסון רבים, מגירות בעומקים שונים אשר גם ניתנות לשינוי במידותיהן ועוד. בעת רכישה של ארון בגדים 3 דלתות אצלנו יכלול התקנה של פרופילים עשויים אלומיניום אל-חלד, פרופילים אשר נועדו בכדי למנוע חדירה של מים ונזקים עבור תכולת הארון שלנו.

 

יש לשים לב, התקנה של פרופילים מסוג זה, עשויה למנוע עוגמת נפש מהותית בעתיד, כך שבמידה ואתם נוטים לשטוף את הבית רבות במהלך השבוע ורצפת ביתכם לרוב ספוגה בחומרי ניקוי ומי ספונג'ה, מומלצים ביותר הארונות שלנו שמגיעים עם פרופילים מאלומיניום מונעי חדירת מים ואל-חלד.

 

ארון הזזה 3 דלתות המתאים לבגדים

בעת רכישת ארון 3 דלתות, ניתן לבצע אי אלו התאמות ובהתאם למגבלות החדר בו מותקן הארון. למעשה, מרבית ההתאמות אפשריות, אך כמובן שיש לוודא עם "חדרים-תעשיות רהיטים" באשר להתאמה שברצוננו לבצע בהתקנת הארון.

לרוב, אנשים בוחרים לבצע התאמות הקשורות בגובה ארון הזזה, עומקי התאים והמגירות הרבות ועוד. במידה ומעוניינים לרכוש ארון דלתות הזזה משולב צבעים , מומלץ להתעניין ברכישת ארון דלתות הזזה מסוג "אדוארד". ארון 3 דלתות שמספק אחסון רב ביותר ומגיע משולב עץ ובצבעי שמנת, בטון, פרחוני כהה, סלמון ועוד צבעים שונים.

 

מלבד "אדוארד" קיימים עוד מגוון רחב של ארונות הזזה עם 3 דלתות, כמובן שננסה לייעץ ולעזור לכם לבחור את הארון המושלם עבורכם, כזה שבהחלט ישלב בחירה בכלל הפרמטרים אשר הצבתם לעצמכם טרם החלטתכם לרכוש ארון הזזה של 3 דלתות

 

ארון 3 דלתות הזזה – הפתרון המושלם לאחסון

ארון בגדים 3 דלתות מהווה מענה מצוין עבור פתרונות אחסון למבוגרים, ילדים ונוער, אך במיוחד מתאים לאנשים אשר בעלי ציוד רב, בדרך כלל כאשר נהיה לפני רכישה של ארון מסוג זה, אנחנו נדע שאנחנו מחפשים משהו מאוד מסויים אשר יספק את הצורך שלנו, גם לארון גדול אך גם לארון מעוצב ונכון עבור הבית שלנו והחלל אותו הוא הולך לשרת. דגש מיוחד ינתן לעיצובו וכמובן גם לפרקטיקה אשר טמונה בו ותשמש אותנו לאורך השנים.

המומחים שלנו ידעו לכוון אתכם לארון הנכון עבורכם על מנת שאת הבחירה הזו, תעשו בלב שקט ובתמימות דעים.

 

052-8287333
  • אין מוצרים בעגלה.