ארון בהתאמה אישית והמסר העיצובי

בעידן של ימינו, אנו נחשפים לשלל תכניות טלוויזיה אשר שמות דגש על עיצוב הבית, משקיעים רבות בעיצובים שמבטאים את טעמנו ואת המסר העיצובי שאנחנו מעוניינים להעביר ובאופן כללי, מחפשים עיצוב נעים ונוח למראית העין, כזה אשר יהווה את מקום ההתרפקות המושלם בסופו של יום.

כאשר מדסקסים בענייני עיצוב, קיים הכרח להזכיר ארונות בגדים וגם ארונות בהתאמה אישית, כאלו אשר יהוו את המענה המושלם באשר לאחסון חפצינו ובגדינו. הרי, אם נתעכב על כך מספר שניות, נבין כי הסדר והניקיון בביתנו קשורים בד בבד עם עיצוב הבית, וארונות בגדים מהווים בדיוק את המענה שנועד לספק אחסון ראוי, סטרילי וכזה אשר מטיב עם מזג הבית והתחושה שלנו בו.

ארונות בהתאמה אישית על ידי צוות המומחים

 

כיום כבר ניתן לבצע התאמה כמעט מושלמת, ומושלמת בחלק מהפעמים, של ארונות בהתאמה אישית. הארונות מגיעים החל מכל גובה שתרצו ועד לגובה של 2.70 מטרים, ובמהלך ההתאמות ניתן לבצע שינויים ברוחב הארון, ניתן לקצר מידות גובה הארון מתחת ל2.40 מ’, אפשר לשנות מידות עומק שונות, להוסיף מידות גובה, מחיצות פנימיות ולהתקין מיקום נוסף עבור תלייה. חשוב להבין כי ההתאמה האישית של הארון היא חשובה כאין דוגמתה כיוון שמדובר על מוצר אשר ילווה אתכם לאורך זמן רב, לא נרצה להתפשר עליו ובטח שלא לקנות ארון שאיננו מתאים בדיוק לצרכים שלנו, לכן ייעוץ והדרכה לקניית ארון בהתאמה אישית עם המומחים שלנו בהחלט יכול לעזור לכם לבצע את הרכישה הנכונה, מיקסום יכולות הארון שלכם הוא בראש ובראשונה עדיפות שלנו, כמובן שתמיד נשמח להוציא לקוח מרוצה ולעזור לו לנצל 100% מהמקום הפנוי בביתו לאחסון חכם ונכון.

ארונות בהתאמה אישית מגיעים בצבעי עץ אלון, מולבן ופרחוני כהה ובהיר, עם פרופילים עשויי אלומיניום אשר מותקנים בארון, פרופילים אלו משמשים עבור מניעה של חדירת מים לארונות ומגנים בפני מי ספונג’ה, נזילות קלות ומים בכמויות סבירות.

“איבגי מוריס עיצובים” מתמחים בהתאמה מלאה של ארונות הבגדים תוך התחשבות בצרכי הלקוח ובהתאם למגבלות הקיימות בכל מקרה לגופו.

 

052-8287333
  • אין מוצרים בעגלה.
דילוג לתוכן