האם מחיר ארון ההזזה בהכרח קובע את איכותי ?

כיום, בימים בהם הנושא הוויזואלי תופס חשיבות גבוהה ומעמד עליון, כל הקשור בעיצוב הבית מהווה מושא התמקדותם של אנשים, ואנו תמיד מחפשים אחר ארונות זולים מושלמים שיספקו לנו, לפעמים, גם אחסון אידיאלי של חפצים ובגדים שונים. ארונות הזזה זולים עשויים להוות מענה מדויק ביותר עבור האחסון של הפריטים הרבים ש"מתרוצצים" בביתנו, וניתן לבצע גם התאמות מסוגים שונים בכדי להבטיח שהארון יישב בדיוק כמו שהוא אמור לשבת ועל פי מידות מוגדרות ומדודות, על ידי צוות מקצוענים ומומחים בדבר ארונות הזזה.

מחירים של ארונות הזזה ועל מה נתפשר ?

באופן כללי, מחירי ארונות הזזה זולים יחסית נעים בטווחים שבין 1279 ₪ לבין אלפים בודדים של שקלים, אך במקרים מסוימים נדרשת התאמה על פי בקשת הלקוח, תהליך אשר כמובן יוסיף בעלות.

ניתן לבצע קיצורים ברוחב ובמידות גובה של ארונות הזזה, להוסיף מחיצות פנימיות ומקומות עבור תלייה ועוד. הכל כמובן כתלות בתקציב הלקוח והעדיפות שהלקוח נותן לאותו ארון שהוא הולך לרכוש, צוות המומחים שלנו יידע כמובן לייעץ ללקוח בצורה הטובה ביותר כיצד לבחור את הארון הנכון בשבילו בתקציב הנתון וידע לבחור לו את הארון המושלם ביחס לתקציב כך שיחס העלות-תועלת יהיה הכי טוב שרק אפשר.

ניתן לרכוש ארונות הזזה זולים שכוללים 2 דלתות וגם ארונות דלתות, וגם אפשר תמיד לוודא אפשרות של שילוב מראה ו\או קנייה של ארונות זולים עם מראה מובנית. חברת "חדרים-תעשיות רהיטים" עוסקת בהתאמתם של ארונות הזזה על פי בקשת הלקוח ובהתאם למגבלות בשטח, תוך מקצועיות רבה בהתאמת רהיטים וארונות מסוגים שונים.

במידה ואתם נוטים לשטוף רבות את הבית במהלך השבוע ולשפוך מי ספונג'ה על הרצפה, תוכלו להתרשם שאצלנו תקבלו פרופילים מאלומיניום, כאלו אשר מוודאים מניעה של חדירת מים אל תוך הארונות. הפרופילים הללו עשויים חומרי אל-חלד ומבטיחים מניעה ארוכת שנים של חדירת מים, אך יש לקחת בחשבון כי הם, כמובן, לא נועדו לחסום כמויות גדולות של מים כמו במקרה של הצפה למשל.

העיצוב הנכון של הבית, צריך לשלב ארונות זולים אך אידיאליים בגודלם ובהתאם לנפח האחסון שאנו מבקשים לקבל.

 

052-8287333
  • אין מוצרים בעגלה.
דילוג לתוכן