מה הם ארונות זכוכית עם דלתות הזזה ?

ארונות הזזה, הם ארונות בעלי דלתות אשר מחליקות ימינה ושמאלה על גבי מסילות מובנות ברצפת הארון, ונועדו ליצור נפח רב של אחסון עבור בגדים, עבור מוצרים שלא בשימוש ואביזרים שונים, עבור הצעצועים של הילדים וכדומה. באשר להתקנה של דלתות הזזה מזכוכית. ההתאמה של ארון זכוכית צריכה להתבצע על ידי מקצוענים בלבד, היות ומדובר בבטיחות, וחברת “איבגי מוריס עיצובים” היא חברה אשר עוסקת שנים רבות בהתאמה של רהיטים על סוגיהם, לרבות: חדרי שינה וארונות זכוכית, ארונות קיר, חדרי נוער וילדים ועוד. בהמשך לכתוב, כאשר באים להתאים ארון עם דלת הזזה מזכוכית הדבר חייב להתבצע על ידי בעלי מקצוע מנוסים ויודעים להתאים את הפרופילים הנכונים כמו-כן את רמת הגימור המתאימה לסוג הארונות המדובר, התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני חינם בעניין ארונות זכוכית ודעו כי תמיד נמצא לכם את ארון הזכוכית אשר מתאים רק לכם ולדרישות שלכם.

ארון זכוכית ודלתות הזזה, ההתאמה המושלמת

בכדי למנוע מצבים של רטיבות שנספגת בציוד שלנו ובבגדינו, תוכלו, בעת רכישה של ארון זכוכית, אצלנו תקבלו עם ארון ההזזה  פרופילים עשויי אלומיניום, ובכך להבטיח מניעה של חדירת מים. יש לשים לב, במידה ומדובר ברטיבות בקני מידה רציניים, הפרופילים לא יהוו מניעה מוצלחת ויש לטפל בבעיה של ההצפה, כמובן.

כאשר מדובר על ארונות זכוכית, מעבר להתאמות המונעות חדירת מים, תוכלו לבחור ארון זכוכית עם דלתות הזזה מזכוכית וצבעים שונים וייחודיים. רבים בוחרים בצבעי סלמון, בטון-כהה ופרחוני, אך קיים מגוון רב ביותר של צבעים ותמיד ניתן למצוא את ההתאמה המושלמת ביניכם לבין ארון זכוכית חדש. כפי שנאמר, נוכל לעזור לכם בקלות להגיע לארון שמתאים לכם ושמדבר באותה שפה עיצובית כמו החדר או הבית שלכם, וכמובן כזה שגם יתאים לכם מבחינת פרקטיקה בחיי היום יום העמוסים שלנו, ובטח ובטח שלאחר הקניות שתעשו בקניון.

בזמן ההתאמה, נלקחים בחשבון פרמטרים, כמו: גובה הארון ורוחבו, עומק המגירות המועדף על ידי הלקוח, הצורך בבניית מחיצות נוספות ועוד.

ההתאמה המושלמת של עיצוב הבית כוללת גם ארון זכוכית, כבר היום אפשר לקבל עצת מומחים בתחום של דלתות הזזה מזכוכית.

052-8287333
  • אין מוצרים בעגלה.
דילוג לתוכן