להזיז הרים בשביל שדרוג? לא עם ארונות הזזה!

להזיז הרים בשביל שדרוג? לא עם ארונות הזזה!

העולם מתחלק ל-2 קבוצות של אנשים (לפחות בכל הקשור לארונות הבגדים): אלו המעדיפים את ארונות הדלתות (ארונות פתיחה) ואלו שהבחירה הטבעית שלהם היא בארונות הזזה. לא שארונות הדלתות לא ראויים לאחסן את פריטי הלבוש שלכם, אלא שארונות ההזזה מביאים עמם בשורה עיצובית ופרקטית!

בימים אלו אתם מתכננים את עיצוב חדר הארונות החדש שלכם? מעוניינים להכניס אל חדר השינה ארון בגדים חדש? רגע לפני שאתם פותרים ביניכם את המחלוקת כמה מקום יקבל כל אחד בארון, לפניכם היכרות עם יתרונותיו הבולטים של ארון הזזה. הארון מתוכנן בהתאמה מלאה אליכם ויכול לכלול את פתרונות האחסון הבאים:

  • מדפים
  • אזורי תלייה
  • מגירות פנימיות
  • מגירות נעליים עמוקות ועוד…

פתרון איכותי וחסכוני במקום – ארונות ההזזה

אם כיום יש לכם ארון דלתות פשוט, גם אתם מכירים היטב את מנגנון הפתיחה שלו: משיכת דלתות הארון לכיוונכם. לא משנה עד כמה חדר הארונות, הילדים או ההורים גדול, הרי שעם תכנון הארון היה עליכם להקדיש בחדר מקום המיועד אך ורק לפתיחת הדלתות. 

עם ארונות הזזה, אתם יכולים לחסוך המון מקום בחדר. דלתות הארון אינו נפתחות החוצה, אלא זזות מצד לצד. מעבר לכך שמדובר על פתיחה נוחה, חלקה וגמישה יותר, הרי שתכנון החלל יכול להתבצע בצורה חסכונית יותר.

הארון משתלב בהרמוניה בחדר 

כמו רבים, גם אתם לא רוצים להתפשר: ארון בגדים שיתרום לכם עיצובית ופרקטית. ארון ההזזה משתלב בצורה הרמונית, נעימה ואלגנטית בכל חדר ועם כל עיצוב קיים. בהשוואה לארונות אחרים, ארונות הזזה מאופיינים בנראות עדינה וקלאסית שאינה משתלטת על העיצוב, אלא משלימה אותו. 

פותחים וסוגרים את הארון בבלי לחשוש לאצבעות…

מה כבר ביקשתם? בסך הכל להוציא מהארון חולצה! ללא כל הודעה מוקדמת, דלת הארון נטרקה על האצבעות שלכם ועל הכאב החד רק אתם יכולים לספר. מדובר על תרחיש מוכר, לא נעים ובעיקר – כואב. כאנשים בוגרים, עוד תוכלו לנסות ולהימנע מטריקות דלת פתאומיות שכאלו, אך מה קורה כשהארון נמצא בחדר הילדים?

לשמחתכם, אתם לא צריכים להתאים את עצמכם למצב הרוח של דלתות הארון – עם ארונות הזזה אתם מוגנים! עם מנגנון ההזזה העדין אין סיכוי כי דלתות הארון יסגרו על אצבעותיכם. כאמור, פתיחת הדלת וסגירתה מתבצעת עם הזזה מצד לצד, כך שאין כל סיכוי שהדלת תיטרק לפתע. 

עם או בלי מראה? זו השאלה!

באפשרותכם לשדרג את דלתות ארון ההזזה באמצעות מראה. האם כדאי להוסיף אותה או לא? רק אתם מחליטים! באופן כללי, כל עוד אין בחדר מראה נוספת, כדאי להוסיף מראות על דלתות הארון. כך או כך תתלו בבית מראה, כך שיש לכם אפשרות לחסוך מקום רב על קירות הבית/החדר ולתעל אותן לתליית תמונות או אלמנטים דקורטיביים אחרים.

052-8287333
  • אין מוצרים בעגלה.
דילוג לתוכן