חלומות מתוקים מתחילים עם חדרי שינה מפנקים!

חלומות מתוקים מתחילים עם חדרי שינה מפנקים!

במטבח נרקחים המטעמים המענגים, בסלון אתם נהנים מחברת המשפחה ובחדר השינה – אתם חולמים! אחת לכמה שנים, גם אתם מחליטים להשקיע בעצמכם עם שדרוג החדר שבו אתם סוגרים ופותחים את היום שלכם – חדר השינה. אם תחשבו על זה, מדובר על החדר בבית שבו אתם מבלים יותר מבכל חדר אחר, כך שההשקעה בו ראויה בהחלט.

למרות שהיא אינה מדעית, הנוסחה לעיצוב חדר שינה מושלם היא השידוך שבין עיצוב לפונקציונאליות. אז איך פונים לעיצוב חדר שינה ומה הוא צריך לכלול? לפניכם, מדריך מקוצר בדרך לשינת לילה מתוקה.

עיצוב, מידות ותקציב – אפיינו את חדר השינה שלכם

לפני שאתם מתחילים לבחון אפשרויות, אפיינו גם אתם את שלושת הדברים הבאים בצורה נרחבת ככל הניתן:

  • עיצוב ישנם סגנונות עיצוביים שונים ומגוונים: חדרי שינה המעוצבים בצבע אחד בלבד/חדרים צבעוניים, כמו גם עיצובים מודרניים/אורבניים/סקנדינבים/וינטאז' וכיוצא בזה. נסו לאפיין ככל הניתן את חדר החלומות שלכם, כך שתהליך בחירת חדר השינה יהיה ממוקד ויעיל.
  • מידות מדדו את חדר השינה לאורכו ולרוחבו במטרה להבין מהן המגבלות שלכם. לדוגמא: האם מיטה באורך 2.00 מטר מתאימה לחדר, האם יש לכם מקום לקומודה, האם יש מקום לשתי שידות לילה וכן הלאה.
  • תקציב אז כמה עולה חדר שינה חדש? לבטח לא תופתעו לגלות שאין באמת תשובה אחת. באופן כללי, ככל שתשקיעו יותר בחומרים עמידים ואיכותיים ותבחרו ביותר רהיטים שישתלבו בחדר, כך המחיר עולה. הגדירו מראש תקציב שתרצו לעמוד בו (גם אם לבסוף תחרגו מעט…).

מה צריך לכלול חדר השינה? רק אתם מחליטים!

כמובן שלכל אחד ישנם צרכים שונים וציפיות אחרות מחדר השינה שלו. באפשרותכם להזמין חדר שינה קומפלט, אך גם תוכלו להזמין כל רהיט בנפרד וכך להרכיב לעצמכם את חדר השינה האידיאלי בעבורכם:

  • מיטה מדובר על "מלכת חדר השינה", זו שתתפנקו עליה בכל לילה ותתעוררו בה מחויכים לאחר לילה של חלומות מתוקים. טיפ קטן אליכם: כל עוד גודלו של חדר השינה מאפשר לכם, בחרו במיטה גדולה יותר מזו שיש לכם כעת. מיטה מרווחת היא מיטה מפנקת והיא תדגיש לכם את "טעם" השדרוג. 
  • שידות לילה מדובר על פתרון אחסון קלאסי שגם תורם לכם פרקטית, וגם מוסיף מאד לחמימות שבחדר. ההמלצה כמובן היא לעצב את החדר בשתי שידות, אחת מכל צד.
  • קומודה ארון המגירות שמככב כמעט בכל חדר שינה. זהו מקום האחסון האידיאלי לתכשיטים, איפור, מסמכים ודרכונים, אלבומי תמונות משפחתיים וכיוצא בזה. כמו שידות הלילה, גם הקומודה תורמת מאד לחמימות החדר.
  • מראה כל עוד אין לכם בחדר ארון הזזה עם מראה, מומלץ לכם מאד לצרף לחדר השינה גם מראה. מעבר לכך שהיא יוצרת אשליה של חדר גדול יותר, הרי שאין עוד מקום נוח ואסטרטגי יותר להצבת מראה בבית. 
052-8287333
  • אין מוצרים בעגלה.
דילוג לתוכן