ארונות קיר מעוצבים וארונות הזזה – מה ההבדל ביניהם?

רבים יעידו כי משבר הקורונה עודד אותם לעשות סדר – בחייהם וגם בארון שלהם! רבים גם יעידו כי הודות להתפרצות הנגיף ושני הסגרים (שלא היו כל כך קצרים), הם מצאו את הזמן להשקיע בעיצוב ביתם מחדש באמצעות רהיטים. 

וכך, סיימו להם לא מעט ארונות בגדים ברחבי הארץ את הקדנציה שלהם, ופינו את מקומם לארונות חדשים – מעוצבים ופרקטים. לצד הארונות עם הדלתות הנפתחות כלפי חוץ, מוצעים גם ארונות חכמים ומתקדמים יותר: ארונות קיר מעוצבים וארונות הזזה.

רגע לפני שגם אתם מתחדשים באחד הרהיטים הדומיננטיים ביותר בבית, הכירו גם אתם את ארונות ההזזה וארונות הקיר.

ארון הזזה אל מול ארון קיר – מה ההבדל?

אנו נשאלים לא מעט איזה ארון מומלץ יותר – ארון קיר מעוצב או ארון הזזה? התשובה היא שאין ארון "שעל הנייר" מומלץ יותר, אלא שיש את הארון המתאים ביותר לכם – לצרכים, לתקציב ולתנאי החדר בו עתיד להשתלב הארון. אז מהם ההבדלים בין הארונות?

  • ארון הזזה הוא ארון שדלתותיו לא נפתחות כלפי חוץ, אלא שהן נעות על מסילה. ניתן לעצב את הארון בהתאמה אישית אליכם – באורכו וברוחבו, עם חלוקת המדפים, מספר המגירות וכיוצא בזה. 
  • ארון קיר הוא ארון הזזה המותאם לנישה ספציפית בתוך קיר מסוים בבית (ומכאן שמו – ארון קיר). לדוגמא: לנישה בחדר השינה שבה אתם מעוניינים להציב ארון במידות מדויקות, תוך ניצול מירבי של החלל.
  • חשוב לדעת: ישנה תפישה מוטעית כי ארונות קיר מעוצבים לא ניתן לנייד מדירה אחת לאחרת / מחדר לחדר. אנחנו לא מקבעים את הארון לקיר, זאת מתוך אמונה כי הארון הוא זה שצריך להתאים את עצמו אליכם ולצרכים המשתנים שלכם.  

אז באיזה ארון לבחור? כל עוד בחדר המיועד ישנה נישה שניתן לשלב בה ארון, מומלץ בהחלט ללכת על ארון קיר. במידה ולא, תוכלו להסתפק בארון ההזזה "הקלאסי". זכרו כי שני הארונות מבוססים על מנגנון הזזה וטריקה שקטה.

ניצול אידיאלי של החלל – ארונות קיר מעוצבים

לארון קיר ישנם המון יתרונות, אך יתרון אחד שבולט יותר מהשאר: הוא מותאם באופן מדויק לנישה אליה הוא מיועד. עם ארון קיר מנצלים את החלל בצורה מרבית, כך שאתם יכולים ליהנות מפתרון אחסון חכם, מתקדם וחסכוני יותר במקום. הארון "מתלבש" על הנישה אליה הוא מותאם בצורה הרמונית, כך שגם מבחינה עיצובית אתם נהנים מפתרון אסתטי, אלגנטי ונקי. 

עם ארונות "רגילים" לעומת זאת שאינם ארונות קיר, סביר כי יישאר בחדר מרווח בין הארון ובין התקרה, מרווח שאינו מנוצל, וחבל. עם ארון הקיר, ניתן לתכנן אותו כך שגובהו יהיה כגובה התקרה שבחדר. מה יוצא לכם מזה? מקום אחסון נוסף + עיצוב נעים ואלגנטי יותר. 

לפרטים נוספים אודות תכנון ועיצוב ארונות קיר מעוצבים, פנו אלינו ונשמח להשיב על כל שאלה – 052-8287333

 

052-8287333
  • אין מוצרים בעגלה.
דילוג לתוכן