5 דברים שתשמחו לדעת על ארונות הזזה סנדוויץ'

5 דברים שתשמחו לדעת על ארונות הזזה סנדוויץ'

החלטתם להתחדש בארון בגדים חדש! יש לכם תקציב, מידות ואפילו גיבשתם קונספט עיצובי. עם זאת, ישנו דבר אחד שטרם הצלחתם לקבל אודותיו החלטה: החומר ממנו עשוי הארון. כידוע, ארונות מיוצרים ממגוון רחב של חומרים, לרבות עץ הסנדוויץ' המאופיין בשכבות עץ המודבקות זו על זו. 

ההתלבטות שלכם באשר לחומר הארון, טבעית לגמרי. אנו מבינים כי ההתלבטות שלכם נובעת מרצונכם לעצב ולתכנן ארון מושלם! ואיך מתכננים ארון מושלם? עם התחשבות ב-4 הפרמטרים הבאים: 

  • סוג הארון אם נחלק את הארונות לשתי קבוצות שונות, הרי שהחלוקה תהיה לארונות דלתות "רגילים" וארונות הזזה. למרות שמיוצר לציין זאת, נדגיש כי ארון ההזזה הוא הארון המתקדם, האסתטי והחסכוני במקום.
  • הסידור הפנימי ארון הבגדים שלכם הוא בראש ובראשונה רהיט אחסון. במעמד תכנון הארון, יש להעניק חשיבות לסידור הפנימי הנכון והמתאים לכם באופן אישי: ממספר המדפים וגובהם, מספר המגירות וכיוצא בזה.
  • עיצוב הארון אמנם ישנם אלו שעבורם הארון הוא "רק" ארון, אך מדובר על רהיט שהשפעתו העיצובית על החלל רבה. לכן, לפני שאתם רוכשים ארון ומכניסים אותו לחדר השינה/ חדר הארונות שלכם, שאלו את עצמכם בכנות: האם הארון החדש יתרום בנראותו לעיצוב החלל?
  • עמידות הארון בכדי שארון הבגדים החדש שלכם אכן יוכתר כ"סיפור הצלחה", הוא צריך לעמוד בתנאי נוסף: עמידות. ארון עמיד וחזק יוכל לשרת אתכם למשך שנים, וכך לחסוך מכם הוצאה כספית מיותרת על רכישת ארון נוסף. ההמלצה שלנו לאלו מכם המעוניינים בארונות עמידים? ארונות הזזה סנדוויץ'!

מחזית אלומיניום ועד טריקה שקטה – קצת על ארונות הזזה סנדוויץ'

רגע לפני שאתם מתיישבים מול המסך ומתחילים לתכנן את הארון החדש שלכם, אנו שמחים לשתף אתכם ב-5 דברים שתשמחו לדעת על ארונות הזזה סנדוויץ':

  1. ניתן לפרק ולהרכיב את הארון שלא כמו רהיטים אחרים המגיעים כ"חתיכה אחת", את הארונות שלנו ניתן לפרק ולהרכיב פעם נוספת. במידה ותעברו דירה ותרצו להעביר אתכם את הארון / תרצו למכור את הארון בעוד כמה שנים, תוכלו לעשות זאת ללא בעיה.
  2. ארונות עם חזית אלומיניום אתם חוששים שבמעמד ניקיון החדר המים יגיעו במגע עם העץ? אינכם צריכים לחשוש! ארונות הזזה סנדוויץ' מגיעים עם חזית אלומיניום, כך שגם אם מים יגעו בחזית הארון, לא יקרה דבר (העץ לא יתנפח/יתפורר).
  3. מגנוני טריקה שקטה אתם מכירים את הרעש המציק הזה כשדלת הארון נטרקת? בקרוב תהיה זו הפעם האחרונה שתשמעו את הסאונד המטריד. ארונות הזזה סנדוויץ' מגיעים עם מנגנון טריקה שקטה!
  4. תעודת אחריות אנחנו מאמינים במוצרים שלנו, לרבות בארונות הסנדוויץ'. מסיבה זו, אנו שמחים להעניק לכם במעמד רכישת הארון תעודת אחריות של 10 (!) שנים!
  5. תוצרת ישראלית עכשיו, יותר מתמיד, אנו מתגאים בארונות הסנדוויץ' שלנו המיוצרים בישראל,  תוצרת כחול-לבן!

לפרטים נוספים, ייעוץ מקצועי וסיוע בתכנון הארון החדש שלכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו: 052-8287333

052-8287333
  • אין מוצרים בעגלה.
דילוג לתוכן